O gabinecie

                        Witam na stronie gabinetu kosmetycznego GlamBar.

Specjalnością gabinetu są profesjonalne, zaawansowane i spersonalizowane zabiegi pielęgnacyjne oraz upiększające, wykonywane przy pomocy specjalistycznej aparatury kosmetycznej, masażu oraz wysokiej jakości, starannie dobranych kosmetyków sprawdzonych i cenionych w świecie kosmetycznym marek.

Naszym celem jest zarażenie Was pasją, jaką jest kosmetyka pielęgnacyjna. Zależy nam, żebyście potrafili zadbać o swoją skórę, która stanie się dla Was powodem do uśmiechu przy spojrzeniu w lustro z rana (w przypadku pań – jeszcze bez makijażu 🙂 ).

Każdej z Was – a raczej każdemu z Was, bo gabinet jest otwarty również dla panów – oprócz wykonania zabiegu udzielone zostaną dermokonsultacje, abyście świadomie wybierali odpowiednią domową pielęgnację, która przedłuży efekty zabiegów.

 

Co nas wyróżnia?

Do zabiegów pielęgnacyjnych dodajemy peeling kawitacyjny* i sonoforezę* w prezencie (opis – patrz niżej)

Szczególny nacisk kładziemy na przygotowanie skóry do zabiegu, dlatego spotkacie się u nas z dodatkowymi, wyjątkowymi rytuałami pielęgnacyjnymi, z jakimi dotychczas nie mieliście do czynienia.

Kosmetyka pielęgnacyjna to nasza specjalność i tym zajmujemy się na co dzień, dlatego możecie być pewni, że wykonywane przez nas zabiegi są  w pełni profesjonalne, wykonywane na wysokiej jakości produktach i idealne dla potrzeb waszej skóry.

*PEELING KAWITACYJNY – ma na celu oczyszczenie skóry, usunięcie resztek kosmetyków , łoju, dezynfekcję miejsc zapalnych (trądzik), odświeżenie oraz rozjaśnienie cery. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.

Zasada działania: opiera się na wykorzystaniu tzw. „fali elastycznej”, czyli serii drgań o częstotliwości 25.000 Hz, do „bombardowania” za pomocą specjalnej końcówki stymulatora, warstwy wody rozpylonej na

powierzchni skóry. Tworzące się pod jej wpływem w wodzie mikroskopijne bąbelki gazowe są natychmiast rozrywane z olbrzymią siłą, a ich energia kinetyczna rozbija martwe komórki warstwy rogowej naskórka.

Poprzez ultradźwięki (falę elektromagnetyczną) powstaje proces kawitacji, dochodzi do bezinwazyjnego oczyszczania naskórka, usunięcia zalegających resztek kosmetyków i nadmiaru łoju (proces dezynfekujący). Komórki znajdujące się głębiej poddawane są działaniu fali o biostymulacyjnym charakterze (mikromasaż).

Działanie:

– bezbolesne, bezinwazyjne oczyszczanie

– dezynfekuje obszar poddany zabiegowi, zapobiegając stanom zapalnym

– usuwa zaskórniki otwarte i zapobiega ich powstawaniu

– wspomaga leczenie trądziku;

– nie wymaga rozgrzewania, może być stosowany u osób z cerą naczyniową, wrażliwą

– odblokowuje ujścia gruczołów łojowych i likwiduje krosty

– przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych

– zwiększa możliwości absorpcyjne substancji zawartych w preparatach

– przyspiesza mikrokrążenie

– pogrubia skórę właściwą o ok. 30%

– wzmaga metabolizm komórkowy

 

*SONOFOREZA – celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych, kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka. Substancje te (witaminy, peptydy) poprzez wtłaczanie manualne tj. masaż przenikają w małym stopniu. Natomiast  wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

Zalety:

  • dotlenia i nawilża skórę
  • poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
  • przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych
  • odmładza skórę poprzez głęboki mikro-masaż
  • przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry
  • poprawia strukturę blizn
  • wibracja ultradźwiękowa i jej efekt cieplny dla mięśni stale uaktywnia skórę, dzięki czemu eliminuje zmarszczki i ujędrnia mięśnie