S.O.S. dla stóp

W zabiegu zostaną zastosowane: kąpiel solna, peeling solno-cukrowy, masaż, opracowanie skóry stóp i paznokci, maska i krem na zakończenie zabiegu.

Usunięcie martwego naskórka oraz składniki aktywne preparatów sprawią, że stopy będą jedwabiście gładkie. Zabieg zapewni efekt drenażu, złagodzi obrzęki oraz zregeneruje, dogłębnie odżywi i nawilży skórę. Działa również przeciwzapalnie i przeciwświądowo.

Składniki aktywne: ekstrakt z owoców goji, chlorowodorek oktenidyny 1%, mocznik, masło shea, witaminy, aminokwasy, makro i mikroelementy, ekstrakt z lukrecji, kasztanowca

Mezoterapia mikroigłowa i bezigłowa

Zarówno mezoterapia mikrogiłowa jak i bezigłowa są świetnym zabiegiem nie tylko na skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale także na skórę dłoni. Po zabiegach jest ona zrewitalizowana, pobudzona do autoregeneracji, nawilżona i odmłodzona.

Patrz: Mezoterapia mikroigłowa oraz Mezoterapia bezigłowa

Kosmetyczny peeling chemiczny

Podobne jak w przypadku peelingów na twarz peeling kwasowy można zaaplikować na skórę dłoni w celu pozbycia się przebarwień (peeling rozjaśniający, zniwelowania szorstkości (peeling rewitalizujący/delikatny, AHA complex czy przywrócenia jej ogólnie rozumianego młodego wyglądu (peeling intensywny złożony).

Patrz: Kosmetyczne peelingi chemiczne

Satynowe dłonie

Zabieg obejmuje: peeling, masaż, maskę kremową, kąpiel parafinową oraz krem na zakończenie zabiegu.

Działa doskonale złuszczająco oraz nawilżająco. Dzięki ekstraktom z owoców goji, witaminom, aminokwasom i minerałom jest skutecznym narzędziem do walki ze starzeniem się skóry dłoni.

W efekcie staje się ona gładka, miękka, elastyczna.

Składniki aktywne: mocznik, masło shea, ekstrakt z owoców goji, chlorowodorek oktenidyny 1%, witaminy, aminokwasy, makro i mikroelementy, olej z pestek winogron,  ekstrakt z lukrecji, mydlnicy lekarskiej, kasztanowca